כנס בטיחות חצי שנתי – קיץ 2019

היום, 08.04.19 יום שני, התקיים בחדר הדרכות, מרכז תמר כנס הבטיחות החצי שנתי – לקראת קיץ 2019. מדובר בכנס בטיחות חשוב שחברת מטיילי להב עורכת מידי חצי שנה לכלל הנהגים.

בכנס השתתפו כ – 53 נהגים.

במהלך הכנס העביר פקד ערן כהן, קצין ביחידת ימת"א נגב, הרצאה מרתקת, מעניינית ומיוחדת. במהלך ההרצאה התקיים שיח ער בין הנהגים לפקד ערן, עלו שאלות ונושאים רבים הקשורים לנהיגה בטוחה, בטיחות בדרכים ונושאים רבים נוספים.

ההרצאה עסקה בכל הקשור למאפיינים לנהיגת קיץ, תופעת שיכחת ילדים בכלי רכב, השפעת צום הרמאדן החל בקיץ והנהיגה, דגש על איסוף והורדת ילדים, עבירות תקינות שונות, סייגים לעבירות אוכלוסיה מיוחדת (שיכרות), לאחריות הנהגים ולחשיבות הזהירות הכללית ועוד. בנוסף הציג פקד ערן כהן אירועים שונים סרטוני הדגמה ועוד.

כפי שעלה במהלך הכנס, משטרת ישראל עושה הכל כדי למנוע תאונות דרכים. האכיפה היא כלי ולא מטרה ויש מאמץ ניכר להרחיב את מעגל ההסברה ולהגיע לכמה שיותר נהגים ונוהגים. פקד ערן כהן, ציין לחיוב את פעילות חברת "מטיילי להב" על קיום כנסי הסברה חשובים שכאלה.

בתחילת הכנס, הציג מר עאזי אלעטאונה, קצין הבטיחות של חברת מטיילי להב, את חשיבות האחריות האישית של כל אחד, ואת היכולת להאמין ולשנות. עאזי שם דגש על כל נושא תאונות דרכים עם הולכי רגל ומתן זכות קדימה להולכי רגל. סוכם כי יש לקדם שיתוף פעולה תמידי בין החברה והמשטרה. מר עאזי אלעטאונה, ציין כי מדובר בכנס חצי שנתי בעל חשיבות רבה שהחברה מקפידה לקיים אחת לשישה חודשים, בעיקר במעברים בין העונות. סוכם כי משטרת ישראל והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים יקחו חלק בהדרכות בעתיד. החברה שמה לה למטרה לקיים כנסי הסברה ולהוביל מהלכים מקדמי בטיחות, תודעת שרות גבוהה ואחריות. כחברה שמסיעה נוסעים רבים במהלך כל השנה, כחברה שמסיעה ילדים במסגרות בתי הספר, לטיולים ועוד, החברה מחוייבת לשמירה על סטנדרטים גבוהים ובעיקר על רמת בטיחות ללא פשרות. החברה מתכוונת להמשיך ולשתף פעולה עם כלל הגורמים בוודאי עם המשטרה והרשות הלאומית ובטיחות בדרכים במטרה להמשיך ולהיות חברה מובילה בכל תחום